Detektivní služby

Detektivní služny pro fyzické osoby

 • Odhalování nevěry
 • Ochrana, Ostraha vašich dětí
 • Sledování osob a věcí
 • Použití špionážní techniky
 • Poradenství

Odhalování nevěry:

Nevěra může za kolaps v rodině, selhání v manželství. Chtíč touhy těla způsobí, že Vám nakonec nevěra rozbije vše co jste budovali. Máte podezření, že vám váš partner/partnerka je nevěrný-nevěrná? Vrací se pozdě z práce a máte pocit, že vám lže? Pomůžeme vám to odhalit, využijte služeb našich detektivů. Zajistíme vám veškeré foto a videodokumentace jako nutné důkazy pro prokázání nevěry, které mohou být důležité pro soudní majetkové vyrovnání, případně rozvodu a hlavně také pro to aby Vám skončilo trápení.

 

Ochrana ,Ostraha Vašich dětí: Bohužel v dnešní době dochází k únosům dětí o kterých se nikde nedočtete a proto jako prevenci nabízíme ochranu a ostrahu dětí v podobě buď GPS a nebo sledováním.

GPS: nabízíme zabudovanou do telefonního přístroje a nebo do jiných věcí které dítě nosí u sebe. Prodej je možný u nás.

Zabýváme se také prodejem softwaru, který umožní aby jste jako rodič měli své dítě pod kontrolu a to tak že uvidíte kde se nachází, s kým si volá s kým si píše o čem mluví a také odposlech venkovní kolem. Dále co na telefonním přístroji dělá a to vše přes mobilní telefon. Vy tohle vše můžete pozorovat s pohodlí vašeho domu.

 

Sledování osob a věcí:

Sledováním vám zajistíme s kým se osoba stýká, s kým si povídá a také co vše během dne dělá. Sledováním vám také můžeme prověřit vaše děti, jejich aktivity, kamarády a také chování během dne. Sledováním vám můžeme potvrdit nebo vyvrátit různá podezření , atd. Klienta v průběhu sledování pravidelně informujeme o průběhu akce a sdělujeme mu zjištěné informace.

 

Poradenství: Máte deprese a jste vyčerpaní z muže, ženy, partnera, přítele a nebo z jiných věcí, které Vám život připravil?

Zabýváme se také poradenstvím a díky zkušenostem, které jsme načerpali Vám dokážeme pomoci a také poradit směrem kterým se vydat .Toto poradenství dělá sám majitel detektivní agentury, který má za sebou už stovky případů a to díky dlouholeté praxi. Jsme schopni za Vámi přijet na Vámi určené místo a diskrétně probrat vše co Vás trápí. Dále se Vám pokusíme také navrhnout řešení pro danou záležitost.

 

Použití špionážní techniky:

minikamery, prostorový odposlech, maskované minikamery, GPS, speciální program do telefonu/notebooků, který zachytí hovory, SMS, polohu atd.

 

 

Detektivní služby pro právnické osoby

 • Odhalování a krádeže
 • Monitoring vozidel a objektů
 • Prověření zaměstnanců
 • Kontrola zaměstnanců
 • Použití špionážní techniky
 • Sledování muže(partnera)
 • Sledování ženy(partnerky)

 

Odhalování a krádeže:

Odhalíme zda zaměstnanec pracuje pro konkurenci, nebo zda nekrade na vašem pracovišti.

 

Sledování vozidel a objektů: Nabízíme Vám prodej malých GPS přijímačů kde si následně s pohodlí cena za jeden kus je 4000,-Kč

 

Prověření Kontrola zaměstnanců:

Jedná se o kontrolu práceneschopných zaměstnanců. Zjistíme zda se zaměstnanec nachází na určeném místě popř. jestli daný důvod pracovní neschopnosti odpovídá zjištěné skutečnosti. Dále vám zjistíme zda váš zaměstnanec dodržuje pracovní dobu ( jedná se např. o obchodní zástupce atd.)

Kontrola zaměstnanců při nemocenské: Platíte za Vašeho zaměstnance sociální dávky? Prověřujeme zda je opravdu nemocen a tráví čas tam kde má nahlášeno v nemocenském listě. Kdyby nebyl doma v podobě nahlášení nemocenské máte nárok mu neplatit nemocenskou a také ani dávky sociálního viz článek….

Zaměstnavatel je oprávněn provádět kontrolu sám v době - letos - prvních 21 dnů dočasné pracovní neschopnosti podle § 192 odst. 6 ZP, a to zda zaměstnanec dodržuje režim dočasně neschopného pojištěnce. Právo zaměstnavatele provést kontrolu se týká i prvních tří pracovních dnů, po které se náhrada mzdy nebo platu neposkytuje. Zaměstnavatel však již nemá právo provést kontrolu po uplynutí 21 kalendářních dnů dočasné pracovní neschopnosti ani v případě, že by (na základě kolektivní smlouvy nebo vnitřního předpisu) vyplácel náhradu mzdy/platu (nerozhoduje, zda ve výši průměrného výdělku nebo v nižší výši) vedle nemocenského.
Právo zaměstnavatele provést kontrolu je zakotveno též v § 192 odst. 6 ZP. O této kontrole, pokud zaměstnavatel zjistí porušení stanovených povinností, je povinen vyhotovit písemný záznam, jehož stejnopis zasílá zaměstnanci (podle § 334 odst. 1 ZP do vlastních rukou) a dále okresní správě sociálního zabezpečení příslušné podle místa pobytu zaměstnance v době dočasné pracovní neschopnosti a ošetřujícímu lékaři zaměstnance.
Následně je zaměstnanec podle § 64 odst. 1 písm. f) zákona o NP povinen oznámit zaměstnavateli důvody své nepřítomnosti v místě pobytu.
To je oprávnění zaměstnavatele podle ZP a v případě, že zaměstnavatel zjistí porušení režimu dočasně neschopného zaměstnance má dvě možnosti.
První možností je snížit nebo dokonce neposkytnout dočasně neschopnému pojištěnci podle § 192 odst. 5 ZP náhradu mzdy/platu. To je právo zaměstnavatele a zde záleží jen na jeho úvaze jak náhradu sníží nebo zda ji nepřizná.

 

Prodej špionážní techniky:

minikamery, prostorový odposlech, maskované minikamery, GPS, speciální program do telefonu/notebooků, který zachytí hovory, SMS, polohu atd.

 

 

 

Absolutní diskrétnost
Diskrétnost je nutná ve všech případech a u nás je to automatická záležitost. Veškeré informace a indentity zůstávájí vždy utajeny. Můžete nám důvěřovat.
Profesionální služby
Poskytujeme detektivní služby na vysoké úrovni a nepochybujeme o tom. Dlouholetá praxe a různé situace v akci nám dodaly nespočet uplatnitelných zkušeností.
Výborné výsledky
Spojením diskrétnosti a profesionálních detektivních služeb dosahujeme těch nejlepších výsledků. Záleží jen na Vás, jestli chcete být také spokojený zákazník.
© 2024 TajnaSlužba.cz • Tvorba webových stránek webSEO.cz