Odhalování nevěry

Nevěra může za kolaps v rodině, selhání v manželství. Chtíč touhy těla způsobí, že Vám nakonec nevěra rozbije vše co jste budovali. Máte podezření, že vám váš partner/partnerka je nevěrný-nevěrná? Vrací se pozdě z práce a máte pocit, že vám lže?

Pomůžeme vám to odhalit, využijte služeb našich detektivů. Zajistíme vám veškeré foto a videodokumentace jako nutné důkazy pro prokázání nevěry, které mohou být důležité pro soudní majetkové vyrovnání, případně rozvodu a hlavně také pro to aby Vám skončilo trápení.

 

 

Sledování Manžela:

Pokud si nejste jistí věrností svého manžela, nebo jen chcete vědět co během dne dělá, doporučujeme využít tuto službu a to je sledování manžela.

Sledování Manželky:

Domníváte se, že vám vaše manželka neříká pravdu? Skrývá před vámi své osobní věci např. mobilní telefon? Chcete si ověřit co dělá za vašimi zády? Využijte služby sledování manželky a my vám zajistíme všechny informace.

 

Pro více informací nás prosím kontaktujte na telefonním čísle: 739 948 317 nebo email: tajna-sluzba@seznam.cz

 

Absolutní diskrétnost
Diskrétnost je nutná ve všech případech a u nás je to automatická záležitost. Veškeré informace a indentity zůstávájí vždy utajeny. Můžete nám důvěřovat.
Profesionální služby
Poskytujeme detektivní služby na vysoké úrovni a nepochybujeme o tom. Dlouholetá praxe a různé situace v akci nám dodaly nespočet uplatnitelných zkušeností.
Výborné výsledky
Spojením diskrétnosti a profesionálních detektivních služeb dosahujeme těch nejlepších výsledků. Záleží jen na Vás, jestli chcete být také spokojený zákazník.
© 2024 TajnaSlužba.cz • Tvorba webových stránek webSEO.cz